Afera "zvučni top": Tužilaštvo sumnja da su studenti planirali simulaciju, pogledajte šta sve traže
19.06.2026.•
0
Više javno tužilaštvo u Beogradu prikuplja informacije zbog sumnje da su studenti planirali simulaciju upotrebe zvučnog topa na protestu 15. marta 2025. godine.
Komentari 9
Miki
Pitanje se odnosi na film "Kengur se vraća kući" sniman ove godine (premijera se očekuje u septembru), a ne na originalni film "Kad porastem biću Kengur" iz 2004. U novom filmu, Andrija glumi Kengura.
Štrand
none
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar