Proleter upisao prve bodove u Superligi, na "Karađorđu" pao Voždovac

Novajlija u Superligi Srbije, Proleter sa Slane bare ostvario je prvu pobedu pošto je na "Karađorđu" savladao Voždovac rezultatom 2:1.
Domaćin je poveo preko Milana Mirosavljeva u 48. minutu, da bi izjednačenje Voždovcu doneo Filip Stuparčević u 61. Pobedu i prva tri boda Proleteru je doneo Nemanja Čović u 87. minutu.

Proleter je sa tri upisana boda deseti tim na tabeli, dok se Vojvodina, koja je danas odigrala nerešeno u Zemunu, nalazi na 12. mestu Superlige.

U ostalim utakmicama 2. kola postignuti su ovi rezultati: Mačva - Napredak 1:0, Mladost - Radnik 2:1 i Rad - Čukarički 0:3.

U nedelju se sastaju Bačka - Spartak, Crvena Zvezda - Radnički i Dinamo - Partizan.
  • brane

29.07.2018 21:23
    Bravo Proleter.
  • Ljubičica kovrdžica

29.07.2018 18:11
    Najbolji burek
    To svako zna, najbolji burek je kod Đorđevića.

Pozdrav za Zoku i Proleter. Za svaki naredni gol, kupujem colej ekipi burek u najboljoj burekdžijskoj radnji u gradu!
  • Rale

29.07.2018 00:56
    Ko sve igra utakmice na Karadjordju ove sezone ? Unistice travu, nema sanse da to ave izdrzi ...