Sve više zaraženih u kovid bolnici u Novom Sadu, na respiratorima 26 teških slučajeva

Ukupno 394 zaraženih kovidom trenutno je hospitalizovano u kovid bolnici na Mišeluku, što je 20 pacijenata više nego u subotu.
Sve više zaraženih u kovid bolnici u Novom Sadu, na respiratorima 26 teških slučajeva
Foto: 021.rs
U teškom stanju, na respiratorima, nalazi se 26 pacijenata. Juče ih je bilo 29.
 
Kapacitet ove bolnice ubrzano se puni, a na raspolaganju je nešto više od 600 postelja.
 
Svakodnevno se zbrinjavaju zaraženi iz cele Vojvodine. 
 
Mediji ne raspolažu informacijom koliko pacijenata umre iz dana u dan, kao ni koliko uspe da se izleči.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • ××

    26.09.2021 16:29
    Kesa raspala upravo u reprizi rekao kako su Kovid bolnice prazne .
  • pajo patak

    26.09.2021 13:07
    promena:
    predposlednja rečenica, a zaražene iz cele Vojvodine i dalje uglavnom ( gotovo 100 % ) zbrinjavaju zaposleni iz KCV, koji redukuje prijeme ostalih pacijenata.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti