Poslednji februarski petak pred Novosađanima: Šta vas očekuje?
26.02.2026.•
0
Poslednji februarski petak u Novom Sadu biće pun dešavanja.
Kako je poručio nakon okončanja protestne blokade, učesnici su onemogućili mnogim Novosađanima da normalno funkcionišu, "da koriste najprometnije gradske saobraćajnice, da provedu jedno mirno subotnje popodne".
"Opet smo videli da su oni, koji su tobože bili goloruki, bili spremni da se i fizički obračunaju sa građanima kojima su blokirali normalno funkcionisanje u gradu", poručio je Vučević.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 130
002211
ekosremac
/
posto je onaj bg na vodi promasena investicija, duznik i jos mu je finansijer pod sankcijama
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar