Ulaganje u nekretnine je odluka koja se uvek isplati.
Naredna odluka koja je na vama jeste ta da li ćete u njoj da živite ili ćete se odlučiti na sve češći biznis - izdavanje.
Kuća koja se nalazi na Avijatičarskom naselju idealna je za oba i oglašena je na prodaju na sajtu NS-group nekretnine. Ukoliko se odlučite da živite u njoj pruža vam luksuz i prostor o kakvom biste sanjali. Nasuprot tome, ako želite da je izdajete, onda možete da budete sigurni da će svojim izgledom zasigurno privlačiti pažnju posetilaca koji žele da bukiraju smeštaj u Novom Sadu i da će vam se ulaganje isplatiti.
Ova luksuzna dupleks kuća ima tri poluetaže i 200 kvadratnih metara, a uz to dolaze prednje i zadnje dvorište, kao i prostor za rekreaciju.
"Veoma interesantna i modernog dizajna, sa savremenim enterijerom. Ima prednje i zadnje dvorište, prostor za rekreaciju, saunu, vešeraj, tri kupatila, četiri spavaće sobe, dnevni boravak, modernu kuhinju. Tu su centralno grejanje, alarm i video nadzor. Kuhinja, kupatilski elementi i mnogi ugradni plakari ulaze u cenu. Najatraktivniji objekat na Avijatičarskom naselju i veoma je povoljan", poručuju u NS-group nekretnine.
Kada kažu da je veoma povoljan, to i jeste tačno imajući u vidu da su cene kvadrata porasle u poslednjih nekoliko meseci. Kvadrat ove kuće u dobrom delu grada je 1.648 evra.
Naravno, uz nju imate terase, a tu je i parking. Opremljena je telefonom, kablovskom, internetom, a sama nekretnina je u odličnom stanju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je država "uvek bila mirna, strpljiva i odgovorna" i dodao da će se nadležni organi tako ponašati i 1. novembra.
Snimak iz novosadskog odbora Pokreta slobodnih građana - kojim se dokazuju teze o navodnom pokušaju državnog udara 15. marta - nije načinio "doušnik iz redova zaverenika", već BIA.
Profesori Univerziteta u Novom Sadu podneli su tužbu Osnovnom sudu u Novom Sadu protiv Ministarstva unutrašnjih poslova zbog povrede prava članova akademske zajednice i autonomije univerziteta.
"Dobar dan, treba mi stan na dve noći za dve osobe, 31. oktobar i 1. novembar", česta je objava ovih dana na društvenim mrežama, pogotovo u grupama za izdavanje stanova u Novom Sadu.
Otkako je više televizija simultano emitovalo snimak 12 novosadskih aktivista u javnosti se postavljalo pitanje - na koji način je BIA došla do audio snimka iz prostorija PSG-a.
Premijer Srbije Đuro Macut kazao je da građani na godišnjicu pada nadstrešnice novosadske Železničke stanice treba da pokažu jedinstvo i spremnost da prevaziđu podele.
Akademska mreža Slobodan univerzitet, u saradnji sa još nekoliko organizacija, izradila je sajt (svedocanstva.labs.rs) sa svedočenjima o policijskoj brutalnosti u noći između 5. i 6. septembra u Novom Sadu.
Studenti u blokadi pozvali su danas građane širom sveta da, na godišnjicu pada nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, u subotu, 1. novembra, zastanu i odaju poštu žrtvama.