U nedelju promenljivo oblačno i toplo

U Novom Sadu će u nedelju biti promenljivo oblačno i toplo sa sunčanim intervalima, ali mogući su i kratkotrajni pljuskovi.
U nedelju promenljivo oblačno i toplo
Foto: 021.rs

Vetar će biti slab do umeren severozapadni. 

Najniža temperatura 18 stepeni, a najviša 31 stepen.

Narednih dana biće pretežno sunčano i veoma toplo, naročito od srede, kada će maksimalna temperatura preći 35 stepeni, a očekuju se i tropske noći.
 
Koliki je indeks UV zračenja u Novom Sadu možete pratiti OVDE.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Yx

    25.06.2022 15:31
    Slika
    Super slika

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Paketići za davaoce krvi u subotu

Zavod za transfuziju krvi Vojvodine, 3. januara 2026. godine, organizuje akciju "Dar za dar", kada će svi davaoci koji toga dana daju krv dobiti novogodišnji paketić za decu.

Elena je prva novosadska beba u 2026. godini

Gradonačelnik Žarko Mićin je prvoj bebi rođenoj u 2026. godini, čija majka ima prebivalište na teritoriji Grada Novog Sada, uručio poklon od 300.000 dinara iz gradskog budžeta.