Mladić povređen u Jevrejskoj, udario ga automobil

Pešak (19) povređen je kada ga je u sredu uveče u Jevrejskoj ulici oborio automobil.
Mladić povređen u Jevrejskoj, udario ga automobil
Foto: 021.rs

Portparol Hitne pomoći, doktor Zoran Krulj, kaže za 021.rs da se saobraćajna nezgoda dogodila u 19.32h kod Jevrejske 23.

Prema njegovim rečima, na licu mesta njihova ekipa je zatekla mladića starog 19 godina.

Mladića je oborio automobil.
 
Hitna je povređenog, posle zbrinjavanja na licu mesta, u svesnom stanju prevezla na Odeljenje hirurgije Urgentnog centra Kliničkog centra Vojvodina.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

udes

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Šta očekujete od 1. novembra?

Verovatno ste često ovih dana čuli pitanje "Šta očekujete od 1. novembra", ali i pre toga isto pitanje mnogi su vam postavili za 28. jun ili 15. mart.