
FOTO, VIDEO: Studenti i građani u tišini dočekali Novu godinu na Trgu slobode

Studentkinja se obratila okupljenima na kraju protesta i pozvala građane da 1. januara dođu u 11.52h ispred Železničke stanice kako bi se obeležio tačno dva meseca od tragedije.#NoviSad https://t.co/bKOkTZ6ffV pic.twitter.com/dCRqeUPxKB
— Radio 021 (@Radio021) December 31, 2024
A pre tišine - Balašević. #NoviSad https://t.co/hgmEbHoDZP pic.twitter.com/TRUcb9Ccdi
— Radio 021 (@Radio021) December 31, 2024
Studenti su postavili crni flor oko Gradske kuće.
Studenti su stigli na Trg slobode.#NoviSad https://t.co/LHTreFY7rM pic.twitter.com/fJ7UveaROU
— Radio 021 (@Radio021) December 31, 2024



Student Branislav Đorđević obratio se na početku skupa studentima. Kako kaže, studenti nemaju šta da slave.
— Radio 021 (@Radio021) December 31, 2024
"Vreme je za novo vreme", poručio je na kraju.#NoviSad pic.twitter.com/yUh7KMNNmV


Inače, 1. januara 2025. će biti tačno dva meseca od pada nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, nesreće koja je odnela 15 života, dok su još dve osobe teško povređene.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 37
Brine
Neo NSovac
Ajde narode u jos jednu godinu mirnih protesta i praznih džepova. Dok ne padne neka druga lux gradjevina vredna milijarde pa ko prezivi … nastavlja da placa ove sume.
Neša
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar