Novosadski maturanti obeležavaju 11 meseci od pada nadstrešnice

Maturanti Gimnazija "Svetozar Marković" i "Isidora Sekulić" i maturanti Srednje škole "Svetozar Miletić", obeležiće 11 meseci od pada nadstrešnice u sredu, 1. oktobra, u 11.52, na Trgu Slobode.
Novosadski maturanti obeležavaju 11 meseci od pada nadstrešnice
Foto: 021.rs (Ilustracija)
"Povodom obeležavanja 11 meseci od pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, maturanti Gimnazije 'Svetozar Marković', Gimnazije 'Isidora Sekulić' i Srednje škole 'Svetozar Miletić' pozivaju sve učenike, profesore i građane na 16-minutnu tišinu 01.10. (sreda) kod spomenika Svetozara Miletića", navode maturanti u pozivu koji su objavili na instagramu.
 
"Zato što nismo dobili istinu. Zato što nismo dobili pravdu. Zato što nismo dobili odgovornost. Baš zato - pamtimo!", poručuju maturanti.
Oni su pozvali sve učenike, profesore I građane da im se pridruže.

"Sreda, 01.10. u 11:52h. Vidimo se", navode u pozivu.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Prva dva

    29.09.2025 23:40
    Zmaj Jovina ništa? Isidorina radi popodne, teško će doći ko...
  • Teri

    29.09.2025 22:32
    Ajmo na učenje, deco! Ništa vi još ne znate.
  • Mila

    29.09.2025 22:04
    Zmajići
    Zmajići, gde ste?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti