VIDEO: Grupa sa Kosova koja ide u Novi Sad kako bi podržala Vučića dočekana pogrdama u Mrčajevcima

Grupa od 60 Srba sa Kosova koji su 29. oktobra krenuli pešice za Novi Sad, kako bi podržali Aleksandra Vučića, predsednika Srbije, dočekana je pogrdama u Mrčajevcima, prema snimku objavljenom na društvenim mrežama.
VIDEO: Grupa sa Kosova koja ide u Novi Sad kako bi podržala Vučića dočekana pogrdama u Mrčajevcima
Foto: Screenshot (Youtube/Kosovo online)
Na snimku se čuju ljudi koji pešacima u koloni dobacuju pogrde.
"Ovde ste došli da šetate. Idite na Kosovo pa šetajte. Ne znate ni kuda ste pošli", čuje se kako koloni govori čovek koji je i snimio video.
 
 
Srbi sa Kosova, koji već četvrti dan pešače ka Novom Sadu, danas su zajedno sa svojim sunarodnicima iz Kraljeva, Raške i Čačka u Crkvi svetih Joakima i Ane kod Preljine zapalili sveće i odali poštu tragično stradalima u padu nadstrešnice.
Oni su jutros, pre početka nove rute pešačenja, došli u crkvu u Preljini kako bi se pomolili za 16 stradalih u padu nadstrešnice u Novom Sadu, prenosi Kosovo Onlajn.
 
Oni su potom nastavili svoj put ka Novom Sadu na veliki narodni skup protiv blokada, a pored pešaka iz Raške i Kraljeva, jutros im se u koloni pridružilo i deset meštana Čačka i petoro sunarodnika iz Lučana.
 
Na ovaj način oni žele da zajedno pošalju poruku jedinstva i sloge, navodi Kosovo Onlajn.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Brka

    02.11.2025 13:04
    Foliranti
    Koga oni podržavaju??
    Čoveka koji je prodao i to malo što je bilo ostalo .
    Ako se bore za bolje sutra , za Kosovo neka šetaju tamo i tamo da se bore .
    A odavde neka povedu batinaše SNS -a i one koji viču Aco srbine,pa tamo neka naprave miting
    E to bi bilo jako
  • Dragon

    02.11.2025 10:28
    Bas su smesno glupi
    Neka navedeni brinu o svojoj drzavi jer da su brinuli ne bi im se desavalo ovo sto im se desava.Umesto da pocnu da brinu oni gube vreme pesace da bi podrzali Vucica ili bolje reci zadrzali primanja .
  • Glos

    02.11.2025 07:56
    500 000 000 €
    Godišnje. Šalje se tamo samo za puko održavanje, plate i sve ostale troškove,,.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Vučić: U Novom Sadu u piku bilo oko 40.000 ljudi

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su blokaderi odgovorili negativno na njegovo izvinjenje, za teške reči koje je izgovarao o njima, jer je "takva mladost, u revolucinarom zanosu istrče pre nego što promisle".