Iva Obradović osvojila zlato na Mediteranskim igrama

Novosađanka Iva Obradović osvojila je danas zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u Mersinu u disciplini skif, dok je srebrno odličje pripalo dvojcu bez kormilara Nenadu Beđiku i Nikoli Stojići i dubl skulu Marku Marjanoviću i Aleksandaru Filipoviću.
Novosađanka Iva Obradović osvojila je danas zlatnu medalju na Mediteranskim igrama u Mersinu u disciplini skif, dok je srebrno odličje pripalo dvojcu bez kormilara Nenadu Beđiku i Nikoli Stojići i dubl skulu Marku Marjanoviću i Aleksandaru Filipoviću.

Obradovićeva je u finalu ubedljivo trijumfovala s vremenom 7:39.04 minuta, sa pet sekundi prednosti u odnosu na drugoplasiranu Italijanku Giadu Kolombo (7:44.04). Bronzana medalja pripala je Hrvatici Marseli Milošević (7:44.25).

Evropski prvaci iz Sevilje Nenad Beđik i Nikola Stojić osvojili su drugo mesto s vremenom 6:31.42 iza Italijana Marka di Kostanca i Matea Kostalda (6:30.78).

Bronzana medalja pripala je Špancima Pau Vela Magiju i Aleksandru Ingvar Benetu (6:37.38).

Dubl skul Marko Marjanović, Aleksandar Filipović takođe je bio drugi (6:22.06) sa sekundom i 30 stotinki zaostatka za pobednicima Italijanima Frančeskom Fosijem i Romanom Batistijem (6:20.76). Bronza u ovoj disciplini u Adani pripala je Slovencima Juriju Graciju i Alešu Zupanu (6:31.29

Junior Andrija Šljukić za dlaku ostao bez odličja u skifu. On je s vremenom 7:04.91 bio četvrti sa svega sekundom i 37 stotinki zaostatka za osvajačem bronzanog odličja Egipćaninom Nureldinom Jonisom.

Dubl skul za lake veslače Miloša Stanojević i Miloš Vereš zauzeo je peto mesto s vremenom 6:42.38 minuta.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Marko

    23.06.2013 20:43
    Samo napred Ivo!!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Naslovna - Ostali sportovi