Alma Mićić i Dag Vombl u nedelju u Sinagogi

Alma Mićić (vokal) i Dag Vombl (gitara) nastupiće u nedelju, 27. oktobra, u Sinagogi.
Alma Mićić (vokal) i Dag Vombl (gitara) nastupiće u nedelju, 27. oktobra, u Sinagogi.

Dag Vombl sarađuje i snima s velikanima džez i pop scene kao što su: Vinton Marsalis, Kasandra Vilson, Nora Džouns, Madlen Peru, Dajana Krol...

Na programu će se naći numere s njihovog zajedničkog albuma pod nazivom Tonight..."Tu ima soula i bluza, a srpske tradicionalne melodije smo uz pomoć Dagove gitare ’izmestili’ u Memfis, u Tenesiju", rekla je Alma o ovom izdanju.

Karte su u prodaji u Muzičkoj omladini Novog Sada – radnim danima od 8 do 14 časova i dva sata pred početak koncerta u holu Sinagoge. Onlajn rezervacije i kupovina ulaznica preko sajta www.muzickaomladina.org.

Koncert počinje u 20 časova.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Vesti