Policija je saopštila da je jutros oko 2.30h primila dojavu da je u ugostiteljskom objektu u četvrti Švarča u Karlovcu povređeno više osoba.
Četiri osobe su teško i tri lakše povređene.
Zadobili su opekotine jer je 23-godišnja konobarica htela da postigne efekat zapaljenja na šanku, a došlo je do iznenadnog izgaranja i povređeni su ljudi koji su bili za šankom, prenosi Index.
Kako je javio Radio Mrežnica, konobarica je "palila šank" i to s pićem koje u sebi ima 80 odsto alkohola i koristi se u koktelima.
Prema prvim informacijama, zapalila se boca u kojoj je bilo piće, a vatra sa šanka zahvatila je i nekoliko osoba.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Realno011
B
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar