Vlasnica vozila Dženifer Pejn ispričala je da je na kratko ostavila vozilo parkirano ispred kuće dok je unosila stvari, među kojima je bila i kutija krofni iz lokalne pekare.
Kada se vratila, zatekla je pravi haos - videla je da je medved pokušavao da otvori vrata, a zatim se popeo na haubu i oborio bočni retrovizor.
"Prvo sam pomislila da je neko pokušao da obije automobil, ali sam onda videla ogrebotine i tragove šapa po haubi - i naravno, kutija s krofnama je nestala", rekla je kroz smeh.
Policija je potvrdila da se u poslednje vreme učestalo javljaju prijave o medvedima "slatkoljupcima" u okolini. Preporučuju stanovnicima da ne ostavljaju hranu ni na sekund u vozilima ili napolju.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar