VIDEO: Stigao prvi trejler dugoočekivanog nastavka "Nemoguće misije"

Tek što je premijerno prikazan "Top Gan: Maverik" na Kanskom festivalu, objavljen je i trejler za dugoočekivani nastavak još jednog filma sa Tomom Kruzom u glavnoj ulozi.
Reč je o sedmoj "Nemogućoj misiji" koja obećava da ćemo u bioskopima moći da uživamo u vratolomijama na koje nas je Kruz navikao u svim dosadašnjim delovima popularne franšize.
Uz njega u filmu igraju Sajmon Peg, Rebeka Ferguson i Vanesa Kirbi.
Takođe, u trejleru vidimo Henrija Černog, koji je u originalnoj "Nemogućoj misiji" iz 1996. igrao Judžina Kitridža, direktora Jedinice za nemoguće misije (IMF).
 
Iako odlomak ne otkriva mnogo o zapletu filma, nagoveštava niz akcionih scena, koje je Kruz snimao bez kaskadera.
 
Nastavak, koji nosi naziv "Dead Reckoning", napisao je i režirao Kristofer Mekveri, a planiran je i drugi deo ovog ostvarenja, koji će biti prikazan 2024. On je najavljen kao poslednje pojavljivanje Toma Kruza u ulozi Itana Hanta.
 
"Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" biće u bioskopima od 14. jula 2023. godine.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Bojan

    24.05.2022 11:13
    Upit
    A Top gun 2 jel izasao u bioskopima? Vremesni american pajlot Maveric siri americku demokraciju sirom planete Zemlje.
  • pera

    24.05.2022 08:40
    ..
    Ekstra.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Film

U planu nastavak filma "Prljavi ples"

Kompanija Lionsgate je potvrdila da se Dženifer Grej (65) vraća ulozi Frensis "Bejbi" Hausman u predstojećem nastavku filma "Prljavi ples", u kojem će takođe biti i izvršna producentkinja.

VIDEO: Objavljen trejler za novi film o Hi-Menu

Posle godina pokušaja i Netfliks nastavka originalne serije iz 1980‑ih, Hi‑Men se vraća na veliko platno sa novim filmom "Masters of the Universe", a sada je objavljen i prvi trejler.

Večeras dodela nagrada Zlatni globus

Crveni tepih na dodeli Zlatnih globusa otvoriće kasno večeras sezonu holivudskih nagrada, očekivanom dominacijom filma "Jedna bitka za drugom" ostvarenja Pola Tomasa Andersona, sa devet nominacija.