VIDEO: Bili Ajliš ubedljiva pobednica ovogodišnje dodele Američkih muzičkih nagrada

Američka pevačica Bili Ajliš osvojila je najveći broj nagrada na ovogodišnjoj dodeli Američkih muzičkih nagrada u Las Vegasu, za koje su glasali fanovi, među kojima je i nagrada za umetnicu godine.
Ajliš je pobedila u kategorijama za najbolju pop pesmu za "Birds of a Feather" i najbolji pop album za "Hit Me Hard And Soft", kao i za omiljenu pop pevačicu.
Pesma "Birds of a Feather" je takođe proglašena za pesmu godine, a Ajliš za najbolju umetnicu na turneji, dok je Bijonse osvojila nagradu za najbolju kantri pevačicu i najbolji kantri album za "Cowboy Carter".
 
Lejdi Gaga i Bruno Mars osvojili su nagradu za najbolji muzički video, a Mars je ujedno proglašen za najboljeg muškog umetnika godine, prenosi CBS News.
 
Tokom ceremonije Dženet Džekson će biti nagrađena nagradom "Icon", priznanjem za umetnike sa globalnim uticajem, a Rod Stjuart je dobio nagradu za životno delo.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • au

    28.05.2025 21:31
    Jadno je na šta se svela pop muzika i za šta se dobijaju nagrade.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Muzika

Bivši članovi benda "The Police" tuže Stinga

Muzičar Sting našao se na meti tužbe svojih bivših kolega iz grupe The Police, gitariste Endija Samersa i bubnjara Stjuarta Kopelanda, koji od njega potražuju milionske iznose na ime autorskih tantijema.