Poništena kazna za parkiranje izdata vatrogascu koji je 20 sati gasio požar kod Šibenika

Jedan vatrogasac dobio je kaznu za pogrešno parkiranje, dok je gasio požar kod Šibenika.
To su objavili vatrogasci DVD-a Bilice na svojoj Fejsbuk stranici.
 
Oni tvrde da je imao istaknutu službenu oznaku na vetrobranskom staklu, a parkirao je ispred DVD-a Bilice.
 
"Zahvalnosti nikad kraja, pa se tako i sada zahvaljujemo PU Šibensko-kninskoj koja je zalepila kaznu našem vozaču Ediju Mikulandri koji je 20 sati proveo na požaru i parkirao na parapet (zidna ograda) ispred DVD-a i uz to imao službenu oznaku na vetrobranskom staklu "VATROGASCI 193". Hvala gospodo od srca!!!!", napisali su vatrogasci.
 
 
"P.S. Zahvaljujemo i gospodi koja je slikala auto i poslala policiji sliku te ih zvala", stoji u objavi DVD-a Bilice.
 
Naknadno su vatrogasci objavili da je kazna poništena.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Magazin

Ženu udario grom na plaži na Krku

Ženu je jutros na plaži u Baškoj, na Krku, tokom grmljavinskog nevremena koje je zahvatilo delove Kvarnera, udario grom dok je nosila suncobran, prenosi portal Index.

Preminuo čuveni engleski fudbaler Kevin Kigen

Jedan od najtrofejnijih engleskih fudbalera Kevin Kigen umro je u 75. godini, sedam nedelja nakon što je otkrio da mu je dijagnostikovan rak u četvrtom stadijumu, saopštila je danas njegova porodica.