U Herceg Novom 93 odsto manje turista u odnosu na prošlu godinu

U Herceg Novom boravi oko 1.530 turista, što je 93 odsto manje u odnosu na isti period prošle godine, podaci su Turističke organizacije tog grada.
U Herceg Novom 93 odsto manje turista u odnosu na prošlu godinu
Foto: Pixabay
Od ukupnog broja turista stranaca je 975, a domaćih gostiju 551.
 
U domaćinstvima boravi 591 turista, a u hotelima njih 935, prenosi RTCG.
 
U auto-kampovima i hostelima nema prijavljenih turista.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Alex

    07.07.2020 16:26
    I tako
    Kazu da im Srbije dolaze 'paradaj' turisti. Sada ni taj paradajz nemaju kome prodati
  • Lili

    05.07.2020 14:30
    Marlen
    Otvorite granicu, ima ljudi koji bi vam rado došli na ljetovanje. Ne isplati nam se platiti test za čitavu porodicu.
  • somi

    05.07.2020 13:52
    sad tucajte kamen

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Putovanja

Vize za Japan poskupele prvi put nakon skoro 50 godina

Vlada Japana saopštila je da su vize za strane državljane poskupele sa 3.000 jena (oko 19 dolara) na 15.000 jena (oko 95 dolara), dok će višekratna viza ubuduće umesto 6.000 koštati 30.000 jena (oko 190 dolara).

Treće najveće jezero u Mađarskoj umire

Nivo vode u trećem po veličini jezeru u Mađarskoj ovog leta bi mogao da padne na rekordno nizak nivo zbog klimatskih promena i decenija lošeg upravljanja vodnim resursima.