Avionske karte za Njujork nedelju dana po promo ceni

Prodate su prve tri povratne karte za let Beograd-Njujork po ceni od 399 evra na Sajmu Turizma u Beogradu i narednih sedam dana će biti tolika cena, nakon čega će biti nešto viša.

Ambasador SAD Kajl Skot rekao je da je direktan let bitan za turizam dve zemlje i da se nada da će sve više Amerikanca moći da upozna lepote Srbije.

Prvi let za Njujork biće 23. juna.

Autor: Beta

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Putovanja

EES sistem na granicama zbune i jednojajčani blizanci

Novi digitalni granični sistem Evropske unije (EES) pogrešno je povezao jednojajčane bliznakinje, nakon čega je jedna Britanka zadržana na granici, jer je sistem pokazao da nije evidentirala izlazak iz Šengenske zone.

Kopenhagen proglašen najboljim gradom za život

Kopenhagen je drugu godinu zaredom proglašen za grad sa najboljim kvalitetom života na svetu, prema godišnjoj listi koju je objavila istraživačka jedinica britanskog časopisa "Ekonomist".

Vidikovac na Kablaru dobio upotrebnu dozvolu

Vidikovac na planini Kablar kod Čačka dobio je upotrebnu dozvolu Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, čime su ispunjeni svi uslovi za njegovo korišćenje, rečeno je agenciji Beta u Gradskoj upravi.