Ubijene ćerke pijaniste Vadima Holodenka

Dve ćerke poznatog koncertnog pijaniste Vadima Holodenka pronađene su mrtve u kući njegove supruge u Teksasu.
Holodenkova supruga Sofija Cigankova koja više ne živi s njim, na lečenju je zbog uboda nožem, a rane nisu kritične, rekao je danas šef policije u mestu Benbruk Dejvid Bebkok.
 
Bebkok je rekao da 29-godišnji Holodenko, koji je rođen u Ukrajini, sarađuje s istražiteljima i da još niko nije uhapšen zbog smrti petogodišnje Nike i jednogodišnje Mihele. Šef policije nije rekao kako su umrle dve devojčice. 
 
Bebkok nije hteo da naveo ko je pozvao policiju u kuću u Fort Vortu u kojoj je Cigankova živela s dve devojčice. Na kući nema znakova nasilnog ulaska. 
 
Ukrajinski pijanista Vadim Holodenko nije osumnjičen za smrt dve ćerke, dok bi njegova supruga Sofija Cigankova mogla da bude poslata na psihijatrijsko posmatranje, saopštio je danas šef policije u mestu Benbruk Dejvid Bebkok.
 
Autor: agencije
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Etna izbacila užareni materijal i pepeo

Vulkan Etna na Siciliji pokazao je nove znake aktivnosti, izbacujući užareni materijal i male količine pepela iz severoistočnog kratera, saopštio je italijanski Nacionalni institut za geofiziku i vulkanologiju (INGV).

Bivši premijer Malezije osuđen zbog pranja novca

Bivši premijer Malezije Nadžib Razak danas je osuđen zbog pranja novca, jer je na svoje privatne račune prebacio više od 700 miliona dolara iz fonda 1MDB, koji je u vlasništvu Ministarstva finansija.