"U Francuskoj su se dogodile promene, izabran je novi predsednik, zbog čega je doneta odluka da ambasador bude vraćen na dužnost", izjavio je ministar spoljnih poslova Ivica Dačić.
Kako je naveo, Srbija ostaje pri tome da bi Ramuš Haradinaj trebalo da bude izručen Srbiji ili da mu se sudi u Francuskoj, jer, kako kaže, postoji dovoljno dokaza da je počinio zločine.
Dačić je rekao da je ambasador pozvan na prijem koji organizuje gradonačelnik Pariza u čast novoizabranog predsednika.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
G
galski petao
Mare
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar