U ponedeljak izveštaj o snimcima sa mesta ubistva Ivanovića

Tužilac Šućri Sulja, koji u Kosovskoj Mitrovici vodi istragu o ubistvu Olivera Ivanovića, najavio je da će u ponedeljak biti objavljeni prvi rezultati istrage, uključujući snimke sigurnosnih kamera, detalje o zapaljenom automobilu kao i forenzičke dokaze, javljaju mediji u Prištini, a prenosi RTS.
"Intenzivno radimo na istrazi ubistva Olivera Ivanovića. Očekujemo da će rezultati istrage vezane za snimke sigurnosnih kamera, pregled vozila i forenzički izveštaj biti objavljeni u ponedeljak", rekao je Sulja.
 
Sulja je naveo i da će u izveštaj biti uključene i izjave svedoka.
 
Lider Građanske inicijative "Sloboda, demokratija, pravda" Oliver Ivanović ubijen je u utorak ispred sedišta stranke u severnom delu Kosovske Mitrovice. Ivanović je pogođen sa šest metaka, a policija je tokom istrage pronašla zapaljeni automobil "opel astra" koji su, navodno, koristili napadači.
 
Kosovska policija ponudila je 10.000 evra za informacije o ubistvu. Srpska policija zatražila je da učestvuje u istrazi.
 
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović je rekao da nema iskrene želje prištinskih vlasti da se na slučaju ubistva Ivanovića radi najprofesionalnije moguće i istakao da je potpuno nelogično odbijanje Prištine da organi iz Srbije pomognu u istrazi.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Uhapšen osumnjičeni za teško ubistvo u Zemunu

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su A. I. (24) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo.

VIDEO Studenti u blokadi: Ko pravi podele?

Studenti u blokadi Univerziteta u Beogradu upitali su po čijem naređenju je kordon policije opkolio deo građana koji je došao na poziv studenata da prisustvuje Vojnoj paradi.