VIDEO: Mališani koji su ometali tatin intervju dobili svoj crtać

Nova animirana serija inspirisana je Marion i Džejmsom Kelijem, decom koja su prekinula intervju koji je njihov tata Robert davao za BBC, a delo je produkcijske kuće Hans haus.
U seriji se deca zovu Mina i Džek, ali nose istu garderobu kao mališani u originalnom video-snimku.
 
"Avanture Mine i Džeka" prikazuju brata i sestru koji prate svog tatu po celom svetu, spasavaju ga iz ozbiljnih situacija i rešavaju zločine.
 
Robert Keli je prošle nedelje tvitovao da deca izgledaju "u skladu" sa originalom.
 
 
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti

Naučnici tvrde da su otkrili novu boju

Američki naučnici tvrde da su otkrili novu boju - plavo-zelenu koju su nazvali "olo", a koju niko ranije nije video, objavio je časopis Science Advances.

Tuvalu dobio prve bankomate

U državi Tuvalu su do sada sve transakcije, bilo lokalnog stanovništva ili posetilaca, obavljane samo u gotovini. Nedavno su dobili prve bankomate.