Prijem za rukometne šampione Srbije u Gradskoj kući
Kako je rekao Vučević, postala je tradicija da se sa igračima i rukovodstvom RK Vojvodina sastaje početkom juna.
- Njihov uspeh je rezultat požrtvovanosti, i ovom klubu svi možemo čestitati na dobroj organizaciji, sistematičnosti i doslednosti koje ispoljavaju već desetak godina. Upravo oni su utemeljili Novi Sad kao bastion rukometa. Naravno i stonoteniserke, odbojkaši i fudbaleri, kajakaši, Ivana Španović, ali i mnogi drugi doprinose dobroj novosadskoj sportskoj priči. Nastavićemo da podržavamo sport, i to su relativno mala ulaganja u odnosu na postignute rezultate - naveo je gradonačelnik.
Predsednik RK Vojvodina Milan Đukić zahvalio se na podršci i izrazio zadovoljstvo što već godinama u Gradsku kuću klub donosi trofeje, dok je direktor kluba Darko Jeftić izrazio očekivanje da će taj klub zadržati dosadašnji kvalitet i u narednoj sezoni, bez obzira na konkurenciju koju čine klubovi sa milionskim budžetima.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar