Saobraćajna policija isključila je iz saobraćaja pedesettrogodišnju T.M. koja je u Beogradu, na Paliluli, izazvala nekoliko saobraćajnih nezgoda i oštetila više vozila.
Bruto devizne rezerve Narodne banke Srbije (NBS) su na kraju marta ove godine bile oko 28,5 milijardi evra i u odnosu na februar smanjene su za 265,7 miliona evra, saopštila je NBS.
Radnica RB Kolubara Vesna Lakićević, kojoj je uručen otkaz nakon objava na društvenim mrežama o podršci studentskim protestima, vraća se na posao na osnovu privremene mere suda do okončanja spora.
Dok se cene usluga i proizvoda na tržištu sve češće menjaju i po nekoliko puta godišnje uprkos važećim ugovornim obavezama, A1 Srbija svojim korisnicima pruža stabilnost i sigurnost.
Profesor ekonomije Goran Radosavljević izjavio je da je prema svim pokazateljima evropske statistike, Srbija jedna od najsiromašnijih zemalja Evrope, sa najvišim cenama hrane i goriva.