Autor: RTS

Info
05.06.2025.
19:21 > 19:31
Na sajtu prokupačke OŠ "Nikodije Stojanović Tatko" objavljena je dokumentacija u vezi sa organizacijom i izvođenjem ekskurzije tokom koje se zapalio autobus, u kojem je bilo 64 učenika.
  • Roditelj

    06.06.2025 00:21
    @Situacija
    "Novo iživljavanje roditelja i advokata. Jedva čekam da plate sudske troškove."

    Bez ikakve zle namere i ostrašćenosti, čak pre iz pedagoških razloga- želim vama i svima koji su glasali '+' na vaš komentar da vama vaša deca isto to dožive, da isto tako izađu i spasu se iz zapaljenog autobusa - i da se vi onda ne iživljavate i pokažete kako može da se reaguje u takvoj situaciji.

  • Situacija

    05.06.2025 21:05
    Novo iživljavanje roditelja i advokata. Jedva čekam da plate sudske troškove.
  • Mita

    05.06.2025 20:58
    Tehnički
    Ko je izdao potvrdu o tehničkoj ispravnosti i po kom kriterijumu?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna