Autor: 021.rs

Info
05.08.2025.
20:47
Saobraćajna policija je u Beogradu isključila iz saobraćaja vozača "sitroena" J.G. (52), zbog nasilničke vožnje.
  • Mary Poppins

    06.08.2025 08:08
    @pandurko
    Zakon nema tako radikalne odluke u svom asortimanu kazna.Pre nego što bi se takva kazne eventuelno donela, postoji niz efikasnih metoda ili kombinacija metoda,koje zakonodavac(Država) ima mogućnost da upotrebi.
    Ali,da je država pokazala da je ozbiljna,preventivno reagovala na vreme do ovakvih divljastva i samovolje bi dolazilo sporadično,ali je u Srbiji to bezakonje postalo praksa,što pokazuje ogroman broj poginule dece,poginulih učesnika u saobraćaju invalida,povredjenih,ogromna materijalna šteta i ogromna šteta koja se nanosi invalidsko-zdravstveno-penzionom sistemu i privredi zbog nedostatka radnika koji su na bolovanju mesecima,a primaju nadoknade. Drzava je jedini i glavni krivac zašto imamo kriminalnu situaciju na ulicama.
  • mile

    06.08.2025 05:42
    pravo u zatvor 45 dana,a nije zgazio nikog
    udariš autom dvoje i ćaci te pomiluje
    slomiš bejzbol palicom devojci vilicu ćaci te pomiluje
    ko mu kriv kad nije u SNS
  • pandurko

    05.08.2025 21:59
    ma zauvek
    Ma to se oduzima zauvek. Ocigledno covek nije dovoljno inteligentan da skapira pravila saobracaja.
  • Realno

    05.08.2025 21:39
    Pomilovanje ko kuca!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna