Obzirom da prolećni semestar još traje, studira li nešto taj student ili se šećka samo avionima a na račun za sada nepoznatih osoba i sa nepoznatim ciljem?
Ko god se ne slaze sa blokaderima ispada da je bot...
I posle vise od godinu dana vi gospodo ne shvatate da ima ljudi u ovoj zemlji koji misle drugacije od Vas! A pritom nisu penzioneri a neki zavrsili i fakultete. I sta cemo sad...
Ja nikad nisam glasao za sns ni Vucica ali za "studente" bez imena i bez ikakvog programa nema sanse da cu ikad glasati. Pa nije drzava diskoklub pa da se igraju malo deca... Vucic mi je pravo zlato naspram njih. A ovog kvazi studenta pravac na robiju.Da je Tito na vlasti vec bi tucao kamen na golom otoku
Ovaj počeo da hapsi Srbe kao Kurti... Svaki Srbin na Kosovu se može hapsiti zbog "ratnih zločina" a kod nas svaki student zbog "rušenja državnog poretka". Jedan čovek planirao blokade auto-puta i termoelektrane... Smešno.
Budimo_realni
A ti si inace realan, i strucan da sudis ovu pricu, ko jeste ili nije ???
Pre bih rekla da pises da ti usta ne budu pusta, ili pises da bi pisao...
Ne pacaj se neceg sto nemas pojma !!!
Beogradska Advokatska kancelarija Tomanović je večeras saopštila da je student Lazar Mišić lišen slobode bez valjanog pravnog osnova.
A sta ako se pokaze da lisavanje slobode nije bez valjanog pravnog osnova? Sta cemo u tom slucaju? Mozda zabraniti rad advokatskoj kancelariji zbog isnosenja netacnih informacija i izbunjivanja javnosti?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Advokatska kancelarija Tomanović: Student Lazar Mišić uhapšen na aerodromu bez osnova
Autor: 021.rs
Info
•06.05.2026.
•22:26 > 22:38
Komentari 13
Pitanje
zztop
Ivica
I posle vise od godinu dana vi gospodo ne shvatate da ima ljudi u ovoj zemlji koji misle drugacije od Vas! A pritom nisu penzioneri a neki zavrsili i fakultete. I sta cemo sad...
Ja nikad nisam glasao za sns ni Vucica ali za "studente" bez imena i bez ikakvog programa nema sanse da cu ikad glasati. Pa nije drzava diskoklub pa da se igraju malo deca... Vucic mi je pravo zlato naspram njih. A ovog kvazi studenta pravac na robiju.Da je Tito na vlasti vec bi tucao kamen na golom otoku
Niksic
@Будимо реални
Slon
Slobodan
Fuj
@Budimo realni
Seka
A ti si inace realan, i strucan da sudis ovu pricu, ko jeste ili nije ???
Pre bih rekla da pises da ti usta ne budu pusta, ili pises da bi pisao...
Ne pacaj se neceg sto nemas pojma !!!
Bobs
Budimo_realni
A sta ako se pokaze da lisavanje slobode nije bez valjanog pravnog osnova? Sta cemo u tom slucaju? Mozda zabraniti rad advokatskoj kancelariji zbog isnosenja netacnih informacija i izbunjivanja javnosti?
Djed Foco
I Sloba isto bio
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H