Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da postupak koji se vodi protiv privedenog studenta Lazara Mišića bude završen u redovnom postupku, "bez pritvora i bilo čega".
OSKARE, pošto nisi napisao ono tvoje"kako sam pobedio obojen revoluciju"probaj da snimiš film dva minuta na rampi kod Doljevac ili kako je nestala mala Danka ili kako sam dobro opravio nadstrešnice na stanici u Novom Sadu.
Nije problem prebijanje Studenata, sudjenje problem je korumpirani sistem na vlasti na čelu sa Vučićem.On je najveći problem uz sebe ima sve najgore kriminalce i poslušnike. Samo on da se skloni i neka vodi svoje ljubimce sa sobom. Neka ostavi Našu Lepu Kulturnu,Pametnu državu na miru.
Kad mi to nismo imali struju za vreme Grčića? Ja se ne sećam. Znam da je hrvatska i Bosna ispadala iz sistema i još neki. To ti je ono,, sve je stalo u Srbiji". Laži same laži.
Feđa Dimović - poznat kao rusofil i nacionalno opterećeni vođa DB sindikata pružio je podršku KGB studentu Lazaru Mišiću Gandiju koga je Služba lažno uhapsila s ciljem dizanja rejtinga. Story Feđe Dimovića ukojem tvrdi da "prave glave čitaju prave knjige" i poziva na oslobađanje Gandija.
Prilikom hapšenja Gandi je u ruci imao knjigu"O vojvodi Tankosiću" autora Gradimira Nikolića. To je biografija koja istražuje život i lik vojvode Vojislava Tankosića, jednog od najistaknutijih vođa srpskih četničkih snaga u Prvom svetskom ratu.
Četnički vojvoda Vojislav Tankosić bio je ruski agent koji je učestvovao u atentatu na proevropsku dinastiju Obrenović i doveo ruske Karađorđeviće. Takođe je učestvovao i u atentatu na Ferdinanda.
Dokle će KGB da nam vršlja po državi? Da li vam je jasno zašto mora Đokić a ne sme Lompar, zašto mora proEU orijentacija, a ne sme proruska?
Definitivno lažu i jedni u drugi. Samo što opozicija laže toliko da to nije normalno, čak i pojedini komentari ovde su toliko providni da je to stršno... A ovi drugi su izvežbani pa su originalniji....
Blokade nisu problem za gospodu pod zastitom jer njih niko ne sme da blokira, a narod nije vazan. Videcete na izborima. Oni za koje blokade nisu problem gube vlast, ovi sto su blokirali narod a ne vlastodrsce, gube podrsku naroda. Vlast ce dobiti neko drugi.
Ako si toliko vispren, zašto si dozvolio da narod uopšte razmišlja o blokadama bilo čega? Zšto se ponašate kao da je Srbija vaše vlasništvo, a narod vaši robovi?
Predsednik,odnosno pravnik sa kupljenom diplomom,komentariše šta je moglo biti,kao da je on ovom studentu pravio planove za TENT...Ali još godinu dana,i ideš u istoriju Aleksandre,a proćeš kao Ivo Sanader u Hrvatskoj...
Iako su kad kažete postojali politički zatvorenici njihovo hapšenje organizuju komunisti i partijski ljudi a koji srpski nacionalizam ugnjetavaju...bilo bi bolje malo naučiti istoriju pre komentarisanja jer Kurti rodjen 1975-te nije hapšen do početka rata 99-te i to kao separatista iz tabora Demaćija koji se postavio kao sekretar UČK, a koji jeste bio politički zatvorenik u SFRJ ali zadnji put pušten i nije zatvaran od 1990-te (što bi bilo suprotno tvrdnji da ih je Srbija politički zatvarala)...organizujući terorističku UČK svi ti jesu zaslužili kazne ne zbog misli već nečeg što se kažnjavalo isto kao u Britaniji ili bilo gde na Zapadu pa čak i gore ako pogledate Džeri Adams-ovu istoriju držanog godinama u pritvoru bez suđenja zbog sumnje na članstvo u IRA Severne Irske. Ovaj mali je hapšen da ga isključe iz studentske priče kako bi je preuzeli neuki gradjanisti poput tih što misle da plaćanje poreza dovoljno da budu glavni i koji bi EU plaćali danak uvek a nacionalizam smatraju najgorim iako ne da nije već se u EU dešava mnogo gore no ti će da im uvek prećute i sebe unize čak iako nisu u pravu...
Problem si dečko ti… koji 82 km brze saobraćajnice plaćaš 1.3 milijarde EUR… što dodje 16 miliona EUR po kilometru magistralnog puta…
U vaših 16 miliona po kilometru brzog puta ste zatrpali i penzije, bolnice, vrtiće i sve drugo za šta nema para dok vi uzmete 13 od 16 miliona za sebe…
To je problem… ostalo je sve dobro, da ne kradete toliko Srbija bi bila kao Švica… skoro pa savršena…
Ma daaj!!! Kuju pakt sa vanzemaljcima, mozda i to da plasira, neko će popiti. Ovo vređa inteligenciju normalnog čoveka, ali ovde očigledno nema dovoljno inteligentnih i normalnih.
si clan SNS i skoro si unistio energetski sektor jer nemas pojma sta radis smenice te i pokrenuti postupak (ne nuzno i osuditi) a ako si student i pomislis da blokiras termocentralu (ne i da je unistis).. vec si na putu da te streljaju. STUDENTI POBEDJUJU!
Osamdesetih i devedestih stotine Albanaca je bilo po srpskim zatvorima, među njima i današnji Premijer Kosova Albin Kurti , pod tzv administrativnom kaznom optuženi za NAMERU da nešto urade. To retko ko u Srbiji zna- bili su hapšeni bez ikakvog osnova i pravnog akta i upućivani u izolaciju. Neki su u zatvorima u toj izolaciji proveli godine. Tokom rata u BH, tako se sudilo Bošnjacima u Sandžaku. Za NAMERU. Nema dela, nema ni pripreme dela, nego je neko negde nešto rekao, pomislio. Ova vlast sada radi isto, bukvalno isto, samo su neprijatelji bliže Beogradu. Student je priveden jer je imao neku ideju koju je glasno izgovorio a možda i nije, možda je neko zamislio da je čuo šta on govori.
Građani koji razmišljaju i nisu poklonici diktature -najčešće se mršte (sa prizvukom gorčine, često i zgađeni ) na izjave sns funkcionera. Na koje se istovremeno valjaju od smeha samo ćaciji. I lojalisti ako je u blizini šef mafije.
Alo Vučko, pa onaj tvoj Grčić je uspeo da ostavi Srbiju bez struje, i šta se desilo? Nahvatali ga za neku glupost da mu daju alibi. Šta sad pričaš, kome pričaš bajke? Car je golišav, a i nije bio neki car
Ispade da TENT radi na jedan produžni kabl pa ga student samo iščupa iz zida i pola Srbije ostane bez struje. Da jedan student može da blokira celu termoelektranu, u to stvarno može da poveruje samo neko ko se informiše iz tabloida.
Kolaps energetskog sistema nisu napravili studenti, nego loš ugalj, nestručan kadar, korupcija i kriminal.
Mi se ovog časa suočavamo sa recidivom komunizma u najgorem obliku(tu i nema do rog oblika)...
Ovakve izjave i optužbe liče na ono zlo titoizma.Opametite se ili odošmo u tri lepe..
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučić o privedenom studentu: Nije problem blokada puteva, već plan za TENT i nestanak struje
Autor: Beta
Info
•07.05.2026.
•16:34 > 16:38
Komentari 47
Zoran Virijević,
Stevan
Da nije?
Milanče
Bole
Buba
Bole
Studenti ga postavili?
Zoran
Particulare matter
Prilikom hapšenja Gandi je u ruci imao knjigu"O vojvodi Tankosiću" autora Gradimira Nikolića. To je biografija koja istražuje život i lik vojvode Vojislava Tankosića, jednog od najistaknutijih vođa srpskih četničkih snaga u Prvom svetskom ratu.
Četnički vojvoda Vojislav Tankosić bio je ruski agent koji je učestvovao u atentatu na proevropsku dinastiju Obrenović i doveo ruske Karađorđeviće. Takođe je učestvovao i u atentatu na Ferdinanda.
Dokle će KGB da nam vršlja po državi? Da li vam je jasno zašto mora Đokić a ne sme Lompar, zašto mora proEU orijentacija, a ne sme proruska?
Zeljko
Radica
Ruzica
Sara
Profesionalac
Mile
Lim-Kim
Zz
@plaćač
Baxon
zztop
C15
Kvazimodo
U vaših 16 miliona po kilometru brzog puta ste zatrpali i penzije, bolnice, vrtiće i sve drugo za šta nema para dok vi uzmete 13 od 16 miliona za sebe…
To je problem… ostalo je sve dobro, da ne kradete toliko Srbija bi bila kao Švica… skoro pa savršena…
Mislim
moderator
moderator
Milan
koza
Student PMF-a
Plaćač poreza
Zardoz
DrzAVa
PEtar
Raspiši izbore !!!
Bananamen
Zebra
Posle miniranog gasovoda sad ovo :)
Šta je sledeće? Banjska? A ne, to je bilo…
Milan Stajić
Limar
Skala
Boro iz Pobede
U ovo ni Andjelko vise ne veruje! Smesno
Nenad
Zokins
Pićuka
Priča
Priča
Mihajlo
Jelena
Kolaps energetskog sistema nisu napravili studenti, nego loš ugalj, nestručan kadar, korupcija i kriminal.
Гојко
Младост промена...
Деца револуције...
Народ се заситио...
Nogo
Ovakve izjave i optužbe liče na ono zlo titoizma.Opametite se ili odošmo u tri lepe..
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H