Autor: Beta

Info
10.05.2026.
19:09 > 19:34
Dramski pisac Siniša Kovačević izjavio je "da je u Srbiji na snazi gebelsovski model: sve što ti se kod tvojih ne dopada prepiši njima, a sve što ti se kod njihovih dopada prepiši svojima".
  • Fića

    11.05.2026 14:17
    U "Bukvar sa slikom"
    Pre ili kasnije će da ode, a onda u "Bukvar sa slikom", za Pouku narednim generacijama - kako NE treba da se radi.
  • Ramones

    11.05.2026 13:59
    Boze!
    Ovde neki pricaju o zutoj mafiji posle 15 godina. Skoro svi zuti su danas vlast i ""visoko pozicioniran". Studenti lezilebovici??? ,Koliko moras da budes zadrt da ovako nesto kazes!? Krindz!!!
  • Gussar

    11.05.2026 12:43
    Vucinatina,lažljiva
    Što bi narod ,( normalan,ne njegov), rekao: "Teraj bre to u tri lepe,zatvori vrata i baci ključ..."
  • Vasa

    11.05.2026 12:25

    Celokupna politika SNS-a (kao i njihovih predaka - radikala) zasniva se na napadanju drugih. Bez stvarnih neprijatelja, oni prave imaginarne : neprijatelj mora postojati jer kako drugačije opravdati njihovu nesposobnost da stvore jaku i postovanu drzavu.
  • ХО

    11.05.2026 10:30
    @IA
    Све речено, ко хоће да схвати
  • NN

    11.05.2026 10:19
    Pripiši, ne prepiši!
    Gebelsa bi mnogi da kopiraju.
  • Sonja

    11.05.2026 09:04
    Sta mi rece
    Stvarno sam mislila da je ovaj covek pametniji. Kad je izasao iz DSS-a napljuvao je Kostunicu bez I malo stida, a bio mu je na cerkinoj svadbi sve sa poklonom, naravno. Sramno.
  • Nikola

    11.05.2026 08:15
    @Nikola
    E moj imenjace, ako si imenjak. Tih 2,5 miliona sto si izmislio su sastavljeni od laziranih listica, davno umrlih biraca i ucenjenih u javnim preduzecima. I nije nikad bilo 2,5 miliona nego su natezali do 1,8 miliona i nesto one papazjanije sto sam rekao. Inace, G-din Kovacevic je sve u pravu i dobro je okarakterisao "glavu drzave" sa tim da se ta "glava" nalazi u pozadini donjeg vesa.
  • Dzo

    11.05.2026 07:13
    Znaju oni sta brane i kako ce uskoro proci.Lokalni serifi vozaju dzipove sa zatamljenim staklima a do juce nisu imali tiket da plate.Narod treba to resavati a zna se kako....Studenti pobedjuju pa se vi slikajte sa onim smrkacem sa one idiotke televizije....
  • Laza

    11.05.2026 07:07
    Sremac je tvrd orah
    Na mnogo toga sto kupljeni patriJoti pristaju za saku para. Cestit Sremac nece nikada pristati i recice ti to u lice.
  • Toliko

    11.05.2026 00:10
    @Nikola
    Mozda prvi put. Drugi put na namestenim izborima.
  • @Nikola

    10.05.2026 23:42
    "Vise od 2.5 miliona"??
    Ajde ti nazad u skolu i nauci brojanje.
  • Nikola

    10.05.2026 22:35
    Djavo je u detaljima
    "Kovačević: Vlast svesno zaglupljuje narod, glava države - vucibatina.."
    - A "glavu države" je dva puta izglasalo "više od 2,5 miliona" zaglupljenih !? Ili možda prirodno glupih !?
  • pogledajte se

    10.05.2026 22:30
    Pa tome i sluzi nacizam pa i ono sluzbino sklepano s. od muzike tj. sve sto nazivaju ,,cirilica''. A toliko lepih stvari ima u svetu.
  • Bravo!

    10.05.2026 22:27
    Sve je stalo u jednu reč
    Vu-ci-ba-ti-na.. Koja svesno laže, vara, izbegava istinu, sprečava da se sazna šta su radili sa stanicom u Novom Sadu I tom nadstrešnicom koju jedino nisu radili.
  • Brane

    10.05.2026 21:52
    @Novak
    Pa pola te žute bagre ti je sad gde?To ne vidiš?
  • IA

    10.05.2026 21:44
    IA
    Spin sluzi za dezorjentaciju ljudi
  • Trpko

    10.05.2026 21:09
    Sa mnogo čime se ne slažem sa gospodinom Kovačevićem, ali konstatacija mu je prava.
  • Nikola

    10.05.2026 21:02
    Kako je lepo biti glup
    "Kovačević: Vlast svesno zaglupljuje narod.."
    - Znamo ! Još od 2012 ! Ali su ti "zaglupljeni" (više od 2,5 miliona) više puta birali sadašnju vlast...
  • Serpiko

    10.05.2026 20:47
    Divni, divni gosp. Kovacevic!
    Svaka mu je na mestu, do poslednjeg slova.
    Pravi prikaz nase stvarnosti.
    Divno je slusati ovakvu besedu....
  • Atanas

    10.05.2026 20:45
    Vucibatina, nego šta
    Kovaĉević uvek kaže prave stvari i pogađa tačno u centar.
  • Alane

    10.05.2026 20:38
    Oprosti
    Ne mogu mene ni glupi a ni pametni da zaglupljuju.
  • AnaLiTiCar

    10.05.2026 20:38
    Da se slozimo da je tako
    Jesmo li mi to 2012 bili prosveceni, pametni, oametniji nego 2000-te ?
    Jesno li se osvestili od Janjusevica , Kolesara, Privatizacija… jesno jesmo zato je Tadic i pai.
    I AV ce da padne ali nemoada se osvestimo nego kada se kaze iz tri centra Brisel, Washington, Moskva kao i kada je Tadic pao.
    Dakle ne pitas se.
    Usput i sam doprinosi prostakluku.
  • Plaćač poreza

    10.05.2026 20:32
    Ljudi koji nas pljačkaju, drže kao robove, nacionalni identitet, veru i kulturu zloupotrebljavaju kao zaklon od naših argumenata da su nas zarobili i pokrali.
    I teraju nas da se pravdamo - njima izdajnicima, dok zavaljeni uživaju u blagodetima izdajništva.
    I mi se opet pravdamo!
  • Goran

    10.05.2026 20:12
    Ovaj govori o svojima! Bukvalno! Neverovatna deluzija.
  • Novak

    10.05.2026 20:09
    Ovo je sve naopačke! Gebelsove metode koriste srednjoškolci sa indeksom! Oni bi da " sve što raste i htelo bi da raste", stane dok lezilebovići ne zasednu u fotelje, a onda ćemo lako! Kada kao i žuta mafija upropaste i pokradu sve, onda ćemo ih menjati? Ali, Srbija nema vremena za gubljenje!
  • Glava države

    10.05.2026 19:41
    - vucibatina!
    Sve rečeno : Glava države - vucibatina!
  • Slavija 23.05 2026.

    10.05.2026 19:24
    Decenijsko zaglupljivanje
    Naravno da svesno zaglupljuje pa onda manipuliše tikvanima koji su sposobni samo da prime paketić šećera, brašna ili 3 crvene jer su nesposobni da bilo šta baule I rade. Srećom, nisu svi tikvani.
    Pametna, bistra i hrabra deca su shvatila da se moraju uključiti u društvene I političke tokove da bi zaustavila epsku krađu I prevare kojima svedočim zadnjih 15 godina a i 30 možda.
  • Nemus

    10.05.2026 19:18
    Siniša - britka sablja!
    Sećam se kad je u Skupštini Sebije, u prisustvu nepomenika, istog nekoliko puta oslovio sa veleizdajniče! Iako je svima pre toga replicirao, nepomenik je ostao bez teksta... Nije se upuštao u raspravu sa Kovačevićem jer je sve što je ovaj rekao živa istina! Nadam se da će ovakvi ljudi biti na pozicijama umesto sadašnjih kokošara i klošara!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna