Dramski pisac Siniša Kovačević izjavio je "da je u Srbiji na snazi gebelsovski model: sve što ti se kod tvojih ne dopada prepiši njima, a sve što ti se kod njihovih dopada prepiši svojima".
Ovde neki pricaju o zutoj mafiji posle 15 godina. Skoro svi zuti su danas vlast i ""visoko pozicioniran". Studenti lezilebovici??? ,Koliko moras da budes zadrt da ovako nesto kazes!? Krindz!!!
Celokupna politika SNS-a (kao i njihovih predaka - radikala) zasniva se na napadanju drugih. Bez stvarnih neprijatelja, oni prave imaginarne : neprijatelj mora postojati jer kako drugačije opravdati njihovu nesposobnost da stvore jaku i postovanu drzavu.
Stvarno sam mislila da je ovaj covek pametniji. Kad je izasao iz DSS-a napljuvao je Kostunicu bez I malo stida, a bio mu je na cerkinoj svadbi sve sa poklonom, naravno. Sramno.
E moj imenjace, ako si imenjak. Tih 2,5 miliona sto si izmislio su sastavljeni od laziranih listica, davno umrlih biraca i ucenjenih u javnim preduzecima. I nije nikad bilo 2,5 miliona nego su natezali do 1,8 miliona i nesto one papazjanije sto sam rekao. Inace, G-din Kovacevic je sve u pravu i dobro je okarakterisao "glavu drzave" sa tim da se ta "glava" nalazi u pozadini donjeg vesa.
Znaju oni sta brane i kako ce uskoro proci.Lokalni serifi vozaju dzipove sa zatamljenim staklima a do juce nisu imali tiket da plate.Narod treba to resavati a zna se kako....Studenti pobedjuju pa se vi slikajte sa onim smrkacem sa one idiotke televizije....
"Kovačević: Vlast svesno zaglupljuje narod, glava države - vucibatina.."
- A "glavu države" je dva puta izglasalo "više od 2,5 miliona" zaglupljenih !? Ili možda prirodno glupih !?
Vu-ci-ba-ti-na.. Koja svesno laže, vara, izbegava istinu, sprečava da se sazna šta su radili sa stanicom u Novom Sadu I tom nadstrešnicom koju jedino nisu radili.
Da se slozimo da je tako
Jesmo li mi to 2012 bili prosveceni, pametni, oametniji nego 2000-te ?
Jesno li se osvestili od Janjusevica , Kolesara, Privatizacija… jesno jesmo zato je Tadic i pai.
I AV ce da padne ali nemoada se osvestimo nego kada se kaze iz tri centra Brisel, Washington, Moskva kao i kada je Tadic pao.
Dakle ne pitas se.
Usput i sam doprinosi prostakluku.
Ljudi koji nas pljačkaju, drže kao robove, nacionalni identitet, veru i kulturu zloupotrebljavaju kao zaklon od naših argumenata da su nas zarobili i pokrali.
I teraju nas da se pravdamo - njima izdajnicima, dok zavaljeni uživaju u blagodetima izdajništva.
I mi se opet pravdamo!
Ovo je sve naopačke! Gebelsove metode koriste srednjoškolci sa indeksom! Oni bi da " sve što raste i htelo bi da raste", stane dok lezilebovići ne zasednu u fotelje, a onda ćemo lako! Kada kao i žuta mafija upropaste i pokradu sve, onda ćemo ih menjati? Ali, Srbija nema vremena za gubljenje!
Naravno da svesno zaglupljuje pa onda manipuliše tikvanima koji su sposobni samo da prime paketić šećera, brašna ili 3 crvene jer su nesposobni da bilo šta baule I rade. Srećom, nisu svi tikvani.
Pametna, bistra i hrabra deca su shvatila da se moraju uključiti u društvene I političke tokove da bi zaustavila epsku krađu I prevare kojima svedočim zadnjih 15 godina a i 30 možda.
Sećam se kad je u Skupštini Sebije, u prisustvu nepomenika, istog nekoliko puta oslovio sa veleizdajniče! Iako je svima pre toga replicirao, nepomenik je ostao bez teksta... Nije se upuštao u raspravu sa Kovačevićem jer je sve što je ovaj rekao živa istina! Nadam se da će ovakvi ljudi biti na pozicijama umesto sadašnjih kokošara i klošara!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Kovačević: Vlast svesno zaglupljuje narod, glava države - vucibatina
Autor: Beta
Info
•10.05.2026.
•19:09 > 19:34
Komentari 29
Fića
Ramones
Gussar
Vasa
Celokupna politika SNS-a (kao i njihovih predaka - radikala) zasniva se na napadanju drugih. Bez stvarnih neprijatelja, oni prave imaginarne : neprijatelj mora postojati jer kako drugačije opravdati njihovu nesposobnost da stvore jaku i postovanu drzavu.
ХО
NN
Sonja
Nikola
Dzo
Laza
Toliko
@Nikola
Ajde ti nazad u skolu i nauci brojanje.
Nikola
- A "glavu države" je dva puta izglasalo "više od 2,5 miliona" zaglupljenih !? Ili možda prirodno glupih !?
pogledajte se
Bravo!
Brane
IA
Trpko
Nikola
- Znamo ! Još od 2012 ! Ali su ti "zaglupljeni" (više od 2,5 miliona) više puta birali sadašnju vlast...
Serpiko
Svaka mu je na mestu, do poslednjeg slova.
Pravi prikaz nase stvarnosti.
Divno je slusati ovakvu besedu....
Atanas
Alane
AnaLiTiCar
Jesmo li mi to 2012 bili prosveceni, pametni, oametniji nego 2000-te ?
Jesno li se osvestili od Janjusevica , Kolesara, Privatizacija… jesno jesmo zato je Tadic i pai.
I AV ce da padne ali nemoada se osvestimo nego kada se kaze iz tri centra Brisel, Washington, Moskva kao i kada je Tadic pao.
Dakle ne pitas se.
Usput i sam doprinosi prostakluku.
Plaćač poreza
I teraju nas da se pravdamo - njima izdajnicima, dok zavaljeni uživaju u blagodetima izdajništva.
I mi se opet pravdamo!
Goran
Novak
Glava države
Slavija 23.05 2026.
Pametna, bistra i hrabra deca su shvatila da se moraju uključiti u društvene I političke tokove da bi zaustavila epsku krađu I prevare kojima svedočim zadnjih 15 godina a i 30 možda.
Nemus
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H