Odbojkašice Srbije pobedile i Mađarsku na Evropskom prvenstvu

Odbojkašice Srbije pobedile su večeras selekciju Mađarske sa 3:1 (21:25, 25:12, 25:14 i 25:15), u meču četvrtog kola Grupe A Evropskog prvenstva.
Srbiju je sa 30 poena do pobede predvodila najbolja igračica meča Tijana Bošković, a pratila ju je Bianka Buša sa 13 poena.
Kod Mađarske bolja od ostalih bila je Anet Nemet sa 18 poena.
Srbija je prva u grupi sa sve četiri pobede i maksimalnih 12 poena.
 
U poslednjem, petom kolu Srbija će igrati protiv Belgije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Verstapen slavio u Monci

Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je trke Formule 1 za Veliku nagradu Italije, čime je četvorostruki uzastopni svetski prvak ostvario prvi trijumf nakon sredine maja.

Janik Siner drugi finalista US Opena

Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u finale US Opena, pošto je jutros u polufinalu pobedio Kanađanina Feliksa Ožea-Alijasima rezultatom 6:1, 3:6, 6:3, 6:4.

Novak zaustavljen u polufinalu US opena

Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale US opena, na tom putu zaustavio ga je španski teniser Karlos Alkaraz pobedom u tri seta 6:4, 7:6 (7:4), 6:2.