Ranjen taksista u pucnjavi u Beogradu
U Urgentnom centru Tanjugu je rečeno da je povređen 59. godišnji S.D, koji nije životno ugrožen, a dijagnostika je u toku. Beogradski mediji navode da je ranjen taksista, a da je do pucnjave došlo kod okretnice autobusa 26 u naselju Braće Jerković.
Novosti javljaju da je taksista upucan u noge ispred mesare "Vuk".
Incident se dogodio dok je taksista stajao sa trojicom muškaraca. Kako nezvanično saznaje list, navodno je došlo do rasprave, a onda se jedan od njih se odvojio, izvadio oružje i ranio taksistu. Policija intenzivno traga za počiniocima.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
ns
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar