Petković: Pripadnici Rosu pucali na automobil na Bistričkom mostu, ranjen muškarac

Pripadnici specijalne kosovske policije pucali su danas oko 11:30h kod nelegalnog punkta na Bistričkom mostu, na putu Kosovska Mitrovica - Leposavić, na vozilo u kojem su se nalazila dva Srbina.
Pri tome, jedan od njih je ranjen, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i Metohiju.
Ranjen je Miljan D, suvozač Dušan S. prošao je bez povreda, dok je čitav automobil izrešetan, navodi se u saopštenju.
Miljan D. je pogođen u levu stranu grudnog koša i ima prostrelnu ranu i hitno je prebačen u bolnicu u Kraljevu.
 
Direktor Kancelarije Petar Petković istakao je da su kosovski specijalci ispalili rafale samo zato što Srbi nisu želeli da dozvole da ih bez ikakvog osnova i razloga maltretiraju.
 
"Kurtijevi specijalci nema šta da traže na severu Kosova, kao i na ovom punktu koji je bespravno i nelegalno podignut, a sa koga svakodnevno maltretiraju srpski narod koji tuda prolazi", upozorio je Petković. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • vesa

    24.01.2023 00:21
    Ovaj je i sebe prevazišao
    Daj čoveče proziran si ko iznošene najlonke.
  • Begečanin

    23.01.2023 16:13
    A reče Vučić pre neki dan Rosu teroristi neće moći medju Srbe bez odobrenja ? Sve laže, nesposoban je za bilo šta, nek podnese ostavku
  • Banderaš

    23.01.2023 16:12
    Nailazio sam bezbroj puta,kako danju,tako i nocu na barijere po celoj evropi gde su bili upereni Heckleri u pravcu dolazećeg vozila i jasno se zna procedura koja se mora ispoštovati pred policijom koja je iz nekog razloga na tom mestu i radi svoj posao,da li zbog potrage ili terorizma,sto je nebitno-bitno je da se obe ruke stave na volan i da budu vidljive,nikakvi nagli pokreti,nagla zaustavljanja ili ubrzanja i nikada nisam imao strah pred nijednom policijom.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija