Saobraćajac uhvaćen sa kesom punom evra osumnjičen za pranje novca

Pred Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušani su saobraćajni policajac D. S. (40) i M. S. (28) zbog pranja novca.
Tužilaštvo je nakon saslušanja predložilo sudiji za prethodni postupak da osumnjičenima odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva i da ne bi uticali na svedoke, saopštilo je VJT. 
Sumnja se da je D. S. na Savskom vencu zaustavio vozilo kojim je upravljao, izašao iz njega i prišao vozilu kojem se nalazila M. S, te joj dao papirnu kesu. 
Osumnjičena je u kesu stavila 76.000 evra i vratila mu kesu s novcem. 
 
Oboje su, kako se sumnja, znali da taj novac potiče od kriminalne delatnosti, navelo je VJT. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Toša

    16.08.2023 08:13
    Eh, kesa.... u "srećnija" vremena to se nosilo u koferčetu!!!
  • Posmatrač sa strane

    15.08.2023 18:42
    Lupanje minusa
    Izgleda da su i kod vas Novosađana- ne samo u BG medijima, Vučićeve botine na delu. Svi o njemu, njegovoj vladavini i njegovim saradnicima pisani negativni komentari se bombarduju minusima! Imate li Vi u 021 neki recept protiv botova?
  • Realno

    15.08.2023 16:05
    Moramo da prihvatimo da nismo dobri i da shvatimo da je vlast popularna jer se bori protiv kriminala svuda cak i u policiji. Ako neko moze da suzbije i iskoreni sve lose pojave iz naseg drustva onda su to oni koji su prepoznati kao najbolji i zato izabrani.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

U planu novo poskupljenje cigareta

Akcize na cigarete i druge duvanske proizvode bi, sudeći prema odredbama Zakona o akcizama koje se menjaju i dopunjuju, od sledeće godine mogle da se povećaju.