On je rekao da je bilo i provokacija na današnjem protestu ProGlasa, da su videli zastavu evro-Majdan i da su pokušali da fingiraju situaciju.
"Ako se prihvate mandati i rezultati ovih izbora, onda džaba smo krečili", rekao je Pajtić.
Kazao je da misli da će vlast u Beogradu fingirati da nema dovoljno za skupštinsku većinu i raspisati nove izbore, ali da opozicija ne treba da pristane na te izbore bez promene uslova.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 9
Baki
Samo posmatram
Nina
Pozdravljate one koji su bili na vlasti,koji ni jednu fabriku koja je bila dobra nisu sačuvali.
Pisali akcije dobrih firmi na zenu,taštu,sebe ...ko li bi to proverio,kupili propale firme,od čega??? Prodavali pfirme za staru deviznu štednju ..
I razišli se zbog vlasti i moći...
Kao i sadašnja opozicija...
Nadam se , oformiće se nova stranka ljudi od znanja, vrednih, organizovanih bez kompleksa svemogućeg talenata u svim sverama...
svesni problema koje nosi naše društvo i pravih prioriteta ....za napredak i razvoj drustva ...
Nadam se ,ubrzo!
Toliko obrazovanih,vrednih i sposobnih ljudi....
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar