U okolini Kruševca zaplenjeno 58 kilograma kanabisa, uhapšena dva muškarca

Policija je u okolini Kruševca zaplenila 37 stabljika kanabisa teških 58 kilograma i uhapsila dva muškarca, saopštila je danas lokalna policija.
U okolini Kruševca zaplenjeno 58 kilograma kanabisa, uhapšena dva muškarca
Foto: 021.rs
U saopštenju se G.I. (60) i N.I. (34) sumnjiče za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet droga.
Zasad kanabisa pronađen je u blizini domaćinstva osumnjičenih, dodala je Policijska uprava u Kruševcu.
Na tavanu njihove kuće u improvizovanoj prostoriji za sušenje pronađena je i manja količinu materije za koju se sumnja da je marihuana.
 
Određeno im je zadržavanje do 48 sati i biće privedeni u Tužilaštvo.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Lala

    04.11.2025 21:59
    A stanovi? Pojeftinili? Pitam za druga....
  • Malobabic

    04.11.2025 21:20
    Drazen
    Ako su clanovi stranke, odradice to u cacilendu!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Hidrolog: Manji porast Dunava

Hidrolog Jelena Jerinić izjavila je danas da se očekuje da vodostaj Dunava do 13. avgusta poraste za oko 20 centimetara što je, kako je navela, značajno sa aspekta energetike.

Rajaner obustavlja letove iz Niša

Irska niskobudžetna avio-kompanija "Rajaner" obustaviće letove ka i iz Niša od početka zimske sezone, zbog regulatornih problema u vezi sa gorivom, potvrđeno je za Danas iz te avio-kompanije.