DNEVNI KVIZ: Deset pitanja - sigurica

Novi 021.rs dnevni kviz je pred vama.
DNEVNI KVIZ: Deset pitanja - sigurica
Foto: 021.rs

Kao i uvek, imamo pitanja sa različitim temama - od geografije, istorije, književnosti do zanimljivosti i sporta.

Nego, koji rezultat ste danas ostvarili?

Sve 021.rs kvizove pronađite na OVOM LINKU.
 
Za još razonode rešite naše IGRICE.

Samo napred!

Kviz

Kviz je završen!

Tačnih odgovora:

Pogrešnih odgovora:

0%
Pitanje: /

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • djole

    04.08.2026 09:37
    Rešen i danas kviz
    Urađenih tačnih 939 od 940 pitanja u nizu
  • Eleonora

    04.08.2026 09:24
    9
    sport ni na sreću

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Pretio pištoljem konobarima u Nišu

Policija je u Nišu uhapsila P.K. (50) zbog sumnje da je pištoljem pretio zaposlenima u jednom ugostiteljskom objektu u tom gradu, saopšteno je danas.