Dragana Milošević imenovana za vršioca dužnosti upravnika Srpskog narodnog pozorišta

Pokrajinska vlada danas je imenovala Draganu Milošević za vršioca dužnosti upravnika Srpskog narodnog pozorišta u Novom Sadu.
Dragana Milošević imenovana za vršioca dužnosti upravnika Srpskog narodnog pozorišta
Foto: 021.rs
Kako se navodi, ona je za vršioca dužnosti imenovana na period do godinu dana.
Dragana Milošević je diplomirani muzičar - violinista, navodi se u saopštenju Pokrajinske vlade.

Rođena je 1983. godine u Beogradu, a diplomirala je na Akademiji umetnosti u Novom Sadu.

Zaposlena je kao muzički izvođač - violinista u orkestru Opere Srpskog narodnog pozorišta.

Pre toga obavljala je funkciju pokrajinskog sekretara za kulturu u Vladi AP Vojvodine.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Kolega kolege

    10.08.2025 13:29
    Tenzije
    A Vi bi ste kolega, neovisno od bilo čega, da dižete tenziju? Uzmite vi lepo radnu knjižicu pa dižite tenziju u svojoj kući. Čestitam Dragani i želim mnogo sreće i strpljenja. Kolega kao ovaj dotični ima mnogo. Profesija "Dizanje tenzije" je lako dostižna i mnogi je koriste. Ne treba nekakvo predznanje za istu a u manjku bilo kog znanja nekolicina njih se lagano prekvalifikovala. Probaću da smislim naziv za to radno mesto. Nešto tipa: Van sindikalni dizač tenzije ili Nepoštovalac radnih pravilnika ili Primač plate ni za šta (još bolje "za ništa". Uslov, završen tromesečni kurs fakulteta za razvijanje lošeg raspoloženja. Poznavanje glume ili bar znanje slušanja muzike.
  • Radnik SNP-a

    07.08.2025 23:37
    Da, pomogla je da se uzmu ogromne pare za klimu koja ne radi, pa evo već trece leto od tad popravljaju tu istu klimu koja je plaćena previše. Eto toliko nam je pomogla, sad će da pomogne da se još malo napune njihovi džepovi a mi ćemo da radimo za minimalac. Čestitamo na poziciji
  • Branislav

    03.08.2025 15:25
    Iskren
    Dragana Milošević,je mlada umetnica ,obrazovana,i sposobna žena!Kao pokrajinski sekretar za kulturu,pomogla je da pozorište dobije klimatizaciju novu,da se sredi krovni deo i terasa koje su prokišnjavale itd. Za ove nevernike poruka: budite srećni što Vam je Miloševićka tu!Želim joj puno uspeha i na ovoj funkciji!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti