Počeli radovi na parkiralištu kod Merkatora

Počeli su radovi na parkiralištu na Bulevaru oslobođenja, od Bulevara cara Lazara do Ulice Narodnog fronta, što obuhvata 50 parking mesta.
Počeli radovi na parkiralištu kod Merkatora
Foto: 021.rs (ilustracija)

Parkiralište se presvlači novim asfaltom i grade se veće baštice za stabla. 

U "Parking servisu" navode da će postojeće zelenilo biti zadržano. 

Navodi se da ovim radovima počinje poslednja faza rekonstrukcije na Bulevaru oslobođenja.
 
Rok za završetak radova je 60 dana. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Tasko

    24.04.2026 20:28
    Alarmantno
    Pa da li ste vi normalni asfaltirate parking prostor kojije u vrlo dobrom stanju a pogledajte ulice po Rotkvariji Vuka Karadzica,Koderova i mnoge druge uzass
  • Nele

    24.04.2026 19:43
    Ima mnogo bitnijih stvari za uraditi i popraviti. Na jednom delu je zaista trebalo da se rekonstruise ali ovde od Cara Lazara do N. Fronta nije.
  • Pesak limanac

    24.04.2026 11:12
    ???
    A sta se tacno rekonstruise? Sem popunjenosti dzepova.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti