Projekti

Ljajić: Novi telefonski broj za primedbe na račun trgovaca

Ministar za trgovinu, telekomunikacije i turizam Rasim Ljajić rekao je da građani ne treba da se plaše zbog nestanka osnovnih namirnica, jer je resorno ministarstvo već obišlo distributivne centre i potvrđeno je da ima robe u zalihama i da nema mesta za paniku.

Predloženo odlaganje izbora u Severnoj Makedoniji

Državna izborna komisija (DIK) Severne Makedonije predložila je državnom vrhu i liderima političkih partija da se zbog korona virusa odlože vanredni parlamentarni izbori zakazani za 12. april.

Rijaliti šou kažnjen zbog zagađenja vazduha

Američka TV-rijaliti serija "Diesel Brothers" koja se od 2016. godine prikazuje na kanalu "Diskaveri", o grupi prijatelja u državi Juti koji prepravljaju kamionete, sudski je kažnjena s 848.000 dolara zbog modifikovanja, stavljanje u promet i prodaje vozila koja zagađuju i imaju instalirane uređaje za varanje pri kontroli izduvnih gasova.

Izrael će pratiti telefone zaraženih

Izrael će zatvoriti većinu šoping centara, restorana, kafea i mesta za zabavu na najmanje pet sedmica u okviru mera za zaustavljanje širenja zaraze korona virusom, izjavio je premijer Benjamin Netanjahu.

RIK proglasio listu Ujedinjena demokratska Srbija

Republička izborna komisija proglasila je izbornu listu "Ujedinjena demokratska Srbija", koju čine pokret Srbija 21, koalicija oko Lige socijaldemokrata Vojvodine u kojoj je i Vojvođanski front, Stranka moderne Srbije i Građanski demokratski forum.