Za sada nepoznati prevarant uspeo je da uveri jednu nemačku banku da mu prebaci novac tako što ih je pozvao na telefon i predstavio se kao njen direktor.
Ovih dana se u medijima pojavila vest da pojedini roditelji od pedijatra traže da im pre vakcinacije potpiše kako njihovo dete neće imati posledice od vakcine koju prima.
Kada je pre godinu dana Tursku pogodio snažan zemljotres, stradalo je više od 50.000 ljudi - jedna majka je potom krenula u misiju da otkrije šta je izazvalo rušenje zgrade u kojoj su se nalazili njeni najmiliji.
Nadzorni odbor "Mete" saopštio je da video-snimak objavljen na Fejsbuku, na kojem se sugeriše da je Džozef Bajden pedofil, ne krši trenutna pravila kompanije.
Vlasti brazilskog grada Rio de Žaneira proglasile su vanrednu situaciju u javnom zdravstvu zbog epidemije denga groznice, svega nekoliko dana pre početka karnevala širom Brazila.
Sud u Rusiji novčano je kaznio je umetnicu Inu Mosinu sa 1.500 rubalja ili oko 15 evra, zbog toga što je na svom nalogu na društvenoj mreži postavila zastavu duginih boja.
Čajna mobajl, najveći svetski telekom operater po broju mobilnih korisnika, uspešno je lansirao prvi satelit kako bi testirao 6G mrežu, prenosi Čajna dejli.
Dvadesetosmogodišnjem M. D. sa Čeneja, koji se sumnjiči da je nožem usmrtio D. P. (71), nakon saslušanja u novosadskom Višem javnom tužilaštvu, određen je pritvor.