Evro u ponedeljak 118,23 dinara

Dinar će u ponedeljak, 3. decembra ojačati 0,1 odsto prema evru i zvanični srednji kurs biće 118,23 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).
Evro u ponedeljak 118,23 dinara
Foto: 021.rs
U odnosu na evro dinar će biti jači 0,9 odsto nego pre godinu dana, imaće istu vrednost kao pre mesec dana i za 0,2 odsto će biti jači nego na početku godine.
 
Ove godine dinar je bio najslabiji 5. januara, kada je jedan evro koštao 119,0027 dinara, a najjači 2. marta, kada je kurs evra bio 118,0084 dinara.
 
Da bi ublažila dnevne promene kursa, NBS je ove godine na Medjubankarskom deviznom tržištu prodala 225 miliona evra, a kupila milijardu i 805 miliona evra.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Tramp produžio rok za prodaju Tiktoka

Predsednik SAD Donald Tramp potpisao je ukaz kojim se do 16. decembra produžava rok kineskoj matičnoj kući Tiktoka BajtDens za prodaju te popularne društvene mreže nekome ko nije u vezi s Kinom.