Evro sutra 117,57 dinara

Zvanični srednji kurs biće sutra 117,57 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije.
Evro sutra 117,57 dinara
Foto: 021.rs
Danas je zvanični srednji kurs 117,5679 dinara za jedan evro, što je najviša vrednost dinara prema evru ove godine.
 
U odnosu na evro, dinar će sutra vredeti kao na početku ove godine i kao pre godinu dana.
 
Dinar je ove godine bio najslabiji 11. januara, kada se za evro plaćalo 117,5925 dinara. Narodna banka Srbije je na medjubankarskom deviznom tržištu ove godine neto prodala 50 miliona evra da bi obezbedila stabilnost kursa.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Nisan ukida još 10.000 radnih mesta

Japanska kompanija Nisan planira da ukine još 10.000 radnih mesta širom sveta, preneli su japanski mediji nakon što je taj proizvođač automobila u novembru saopštio da će ukinuti 9.000 mesta.

Panasonik otpušta 10.000 radnika

Japanska kompanija "Panasonik" najavila je da će tokom tekuće fiskalne godine otpustiti 10.000 zaposlenih, po 5.000 u Japanu i inostranstvu, kako bi restrukturalizacijom zaustavila pad profita.