Preminuo legendarni košarkaš Jugoplastike Goran Sobin

Legendarni košarkaš Jugoplastike Goran Sobin preminuo je danas u 59. godini života.

Bivši centar Jugoplastike iznenada je preminuo u 59. godini od posledica srčanog udara, prenose hrvatski mediji.

Sobin je ponikao u splitskom klubu sa kojim je najveće uspehe doživeo krajem osamdesetih, kada je dva puta stigao do titule šampiona Evrope.
 
Nakon osvajanja tih titula otišao je u inostranstvo, a 1990. godine potpisao za grčki Aris.
 
Dve godine je igrao u Ciboni, godinu dana u Zagrebu, a karijeru je završio u dresu Alkara 1996. godine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

FSS: Hvala Piksiju na svemu

Fudbalski savez Srbije oglasio se nakon sinoćnjeg debakla u utakmici protiv Albanije i u vezi sa ostavkom koju je ponudio trener reprezentacije Srbije Dragan Stojković.

Fudbaleri Srbije večeras dočekuju Albaniju

Fudbalska reprezentacija Srbije dočekuje večeras na stadionu "Dubočica" u Leskovcu selekciju Albanije u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, koje će biti održano 2026. godine u SAD, Kanadi i Meksiku.