Inicijativa zahteva da premijerka u četvrtak, 28. novembra, kada će biti sednica Vlade, uputi Skupštini Srbije predlog za razrešenje Malog.
Ne davimo Beograd takođe poziva građane da se u četvrtak, 28. novembra u 18 časova, okupe ispred Vlade i "živim lancem brane institucije države od dokazanih plagijatora, prevaranata i okupatora".
Inicijativa Ne davimo Beograd održala je protest u ponedeljak ispred Ministarstva finansija, a potom je na vrata Vlade okačila zahtev u kojem se od Brnabić traži smenjivanje Siniše Malog.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 8
Sima
Vasa
Terazijski Crnogorac
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar