Radnik poginuo na gradilištu na Vračaru

Jedan muškarac poginuo je danas na gradilištu u Beogradu, rečeno je agenciji FoNet u Ministarstvu unutrašnjih poslova.
Radnik poginuo na gradilištu na Vračaru
Foto: 021.rs (ilustracija)
RTS je objavio da je radnik preminuo nakon pada sa gradilišta u Dubljanskoj ulici na Vračaru.
 
Prema pisanju medija, muškarac je star oko 35 godina i bio je radnik na gradilištu na Vračaru.  
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • ...

    06.03.2020 04:14
    Nema sta, ovo ce privuci ljude da se vrate iz inostranstva.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Uslovna kazna za napad na studente FDU

Jedan od optuženih za napad na studente Fakulteta dramskih umetnosti prošlog novembra u Beogradu kažnjen je uslovnom kaznom zbog nasilničkog ponašanja na javnom skupu.