Pucnjava u Prištini, ranjen muškarac

U Prištini je danas oko 15:30 časova u naselju "Dardania" došlo do pucnjave u kojoj je jedan muškarac ranjen, javlja Koha.
Pucnjava u Prištini, ranjen muškarac
Foto: Pixabay
Portparolka policije za region Priština Fljora Ahmeti saopštila je da je ranjeni u pucnjavi upućen na medicinsko lečenje.
 
Na osnovu početne policijske istrage, muškarac je ranjen vatrenim oružje i poslat je na lečenje, navela je Ahmeti, navodi Kosovo Onlajn.
 
Dodala je da je policija identifikovala osumnjičenog i da traga za njim.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Abidas

    22.08.2020 20:19
    Svašta,kakva vest,u čemu je fazon?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija