Na jugozapadu Srbije pao je sneg, a Novu Varoš zahvatila je mećava.
Foto: Pixabay (Ilustracija)
Sneg je izazvao probleme u saobraćaju na Zlatiboru, gde je palo oko 20 centimetara snega. Snežni pokrivač formiran je i na drugim planinama - Tari, Debelom brdu, Kadinjači, Staroj planini.
Ekipe putara su na terenu. JP "Putevi Srbije" saopštilo je jutros da su pojedini putevi mokri i da na nekima ima snega do pet centimetara. Snega ima do pet centimetara na deonicama Javor - Sjenica, Aljinovići - Sjenica - Novi Pazar, Raška - administrativna linija -Jarinje, Rbariće - Brnjak, Mionica - Divčibare - Kaona...
Snega ima mestimično u raskvašenom stanju do pet centimetara na teritoriji Beograda, Ivanjice, Novog Pazara, Užica, Valjeva, Zaječara.
Prilazi zimskim turističkim centrima su prohodni.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Grad Beograd je na svom zvaničnom portalu najavio za predstojeći vikend subotu i nedelju 3. i 4. maja, bogat, zabavan i veseo kulturno-umetnički program.
Generalna sekretarka Evropskog pokreta u Srbiji (EPuS) Dragana Đurica ocenila je da poseta Marte Kos nije bila još jedan običan dan u kalendaru evropske birokratije i da je njena poruka bila jasna.
Poverenica Srbije za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković je uputila preporuku medijima da ne objavljuju sadržaje i komentare koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje.
Dragan Marković Palma dobio je ulicu u Jagodini, saopštio je Ministar unutrašnjih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić na svom Instagram nalogu.
Uoči Svetskog dana slobode medija, Evropska federacija novinara objavila izveštaj misije Media Freedom Rapid Response, koji sadrži alarmantne nalaze o pogoršanju stanja slobode medija u Srbiji.
Iako su u Srbiji radnička prava na niskom nivou, socijalne razlike sve izraženije, a državno zdravstvo sve manje dostupno, u Srbiji nema ozbiljne partije levice koja bi se bavila tim pitanjima.
Profesori Pete beogradske gimnazije najavili su da će se 5. maja vratiti na nastavu. Međutim, učenici ne odustaju od blokada i najavljuju da će pokrenuti bojkot ocenjivanja.
Na otvaranju ovogodišnjeg zasedanja Komisije Ujedinjenih nacija (UN) za međunarodno pravo u Ženevi, posthumno je odato priznanje dr Milanu Šahoviću, poznatom jugoslovenskom i srpskom pravniku.
Danas je u Beogradu zabeležen novi napad na novinare u Srbiji, a iz Asocijacije nezavisnih elektronskih medija navode da se to može nazvati svojevrsnim ratom protiv novinara.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar