Kako su naveli, pismo studenata biće predato u skladu sa Zakonom o kritičkim sirovinama te zajednice.
"Prava na čistu vodu, zemlju, prirodu i zdravlje moraju biti iznad korporativnog profita", naveli su studenti u blokadi na instagram nalogu.
Dodaje se da će se studenti u blokadi sutra okupiti na Studentskom trgu u Beogradu u 12.15 časova, odakle će krenuti ka sedištu Delegacije EU u Srbiji.
Tamo će, kako su i najavili, pročitati i predati zahtev akademske zajednice pod nazivom: "Odustanite od projekta Jadar".
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
Desperado
Znači Stevo, još kako znači. "Akademska zajednica" smo svi mi koji znamo sva slova i mislimo na budućnost naše i vaše dece.
Kada pojedeš sendvič, možda bi bilo dobro da proveriš kako se pišu "ć" i "đ" ćirilicom. Da ne pogrešiš ponovo. Vidiš u šta se ta greška izrodila.
boger
Steva
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar