Šarović o napadu na ekipu KTV: Tehničaru izbijena tri zuba, svi imamo podlive
Reporter zrenjaninske KTV Nemanja Šarović izjavio je da je tehničaru njegove televizijske ekipe izbijena tri zuba u jučerašnjem napadu kod Narodne skupštine u Beogradu.
Šarović je rekao da su on i direktori i urednici ovog medija, Danijel Radić i Saša Radić, takođe pretrpeli lakše povrede.
"Epilog jučerašnjeg napada na ekipu КTV i mene: tehničaru su izbijena tri zuba (teška telesna povreda), Danijel, Siniša i ja imamo mnoštvo oteklina i podliva, ozbiljna oštećenja kamere i opreme i nula uhapšenih nasilnika", naveo je Šarović na društvenoj mreži Iks.
ЕПИЛОГ јучерашњег напада на екипу КТВ и мене:
— Немања Шаровић (@NemanjaSarovic) April 13, 2025
- техничару су избијена три зуба (тешка телесна повреда),
-Данијел, Синиша и ја имамо мноштво отеклина и подлива,
-озбиљна оштећења камере и опреме,
- нула ухапшених насилника!
Кривични законик у члану 344а забрањује насилничко… pic.twitter.com/WxrYM82rGB
On je dodao da Krivični zakonik za nanošenje teške telesne povrede na javnom skupu propisuje kaznu od tri do 12 godina zatvora.
Šarovića je na istoj mreži napisao i da je policija u civilu pratila njegovu televizijsku ekipu od početka emitovanja, ali da nisu reagovali na prvi napad u Pionirskom parku, već tek kada im je razbijena kamera, odnosn, kada su im pokidani kablovi i prekinut prenos.
Šarović i ekipa KTV napadnuti su sinoć dok su izveštavali sa skupa "Ne damo Srbiju" u centru Beograda, vidi se na snimcima koje su objavile KTV, Nova i mnogobrojni građani na društvenim mrežama.
Šarović je najpre napadnut verbalno, potom ga je jedan od napadača polio vodom, a onda je usledio i fizički nasrtaj redara na skupu i muškaraca u crnom. Među napadačima su bili i funkcioneri SNS i direktori javnih preduzeća.
Napadnuti su potom i ostali članovi novinarske ekipe KTV, a policija je tek tada intervenisala.
Detaljnije o jučerašnjem napadu na ekipu KTV iz Zrenjanina pročitajte OVDE.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Info - Srbija
Ruski plaćenici preko Telegrama regrutuju dobrovoljce iz Srbije i BiH za rat u Ukrajini
01.11.2025.•
2
Ruski plaćenici sa dugogodišnjim iskustvom na ratištima preko privatnih grupa na aplikaciji Telegram regrutuju nove dobrovoljce iz Srbije i Bosne i Hercegovine.
U toku anketiranje građana Srbije o njihovom zdravlju: Ovo su neka od pitanja koja anketari postavljaju
01.11.2025.•
1
Republički zavod za statistiku (RZS), u saradnji sa Institutom za javno zdravlje Srbije i Ministarstvom zdravlja, 1. oktobra počeo je realizaciju istraživanja zdravlja stanovništva Srbije 2025.
Dan žalosti u Srbiji
01.11.2025.•
5
Danas, 1. novembra, u Srbiji je Dan žalosti povodom godišnjice pogibije 16 građana u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novim Sadu.
Maskirani napadači polupali autobuse kojim su Čačani planirali da dođu u Novi Sad
31.10.2025.•
11
Maskirani napadači polupali su stakla na autobusima privatnog prevoznika koji je trebalo da prevoze Čačane sutra u Novi Sad na komemorativni skup.
Poslanik SNS počeo štrajk glađu: Nije zadovoljan radom tužilaštva u slučaju pada nadstrešnice
31.10.2025.•
10
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Uglješa Mrdić rekao je večeras da počinje štrajk glađu jer nije zadovoljan postupanjem tužilaštva u ispitivanju odgovornosti za pad nadstrešnice novosadske Železničke stanice.
Željko Mitrović proglašen krivim po tužbi Sava Manojlovića
31.10.2025.•
1
Pokret Kreni-promeni je saopštio da je u krivičnom postupku koji je Savo Manojlović pokrenuo protiv vlasnika Pinka Željka Mitrovića jer ga je vređao sud doneo prvostepenu presudu kojom je Mitrović oglašen krivim.
DNEVNI KVIZ: Deset pitanja - nije tako teško
31.10.2025.•
6
Još jedan 021.rs dnevni kviz je tu za vas.
Preminula nekadašnja gradonačelnica Beograda Slobodanka Gruden
31.10.2025.•
1
Prva žena na funkciji gradonačelnika Beograda Slobodanka Gruden preminula je u 85. godini, preneo je RTS.
Vučić se izvinio studentima zbog uvreda
31.10.2025.•
83
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu je "žao zbog nekih stvari koje je izgovorio o studentima i demonstrantima" i da se zbog toga izvinjava.
Nemačka partija Levica traži da Berlin i EU podrže demonstrante u Srbiji
31.10.2025.•
1
Nemačka parlamentarna stranka Levica saopštila je da vlada u Berlinu i Evropska unija moraju da stanu uz demonstrante u Srbiji i podrže njihov zahtev za demokratijom i za održavanjem novih, poštenih izbora.
Ninić: Sud poništio rešenje EPS-a o otkazu radniku Kolubare Goranu Perišiću
31.10.2025.•
1
Advokat Ivan Ninić objavio je da je sud poništio rešenje Elektroprivrede Srbije o otkazu radniku Kolubare Goranu Perišiću.
Počela isplata povrata 50 odsto školarine studentima
31.10.2025.•
2
Ministarstvo prosvete saopštilo je da je počela isplata novca samofinansirajućim studentima za pokriće 50 odsto plaćene školarine u prošloj školskoj godini.
Hapšenje zbog "pomaganja Bačulovu u lažiranju trovanja"
31.10.2025.•
5
Policija je u Beogradu, po nalogu beogradskog Višeg javnog tužilaštva, uhapsila D.C.
Beogradski sajam: Deo prihoda od ulaznica za Sajam knjiga porodicama stradalih u Novom Sadu
31.10.2025.•
0
Beogradski sajam je danas saopštio da će deo prihoda od prodatih ulaznica donirati porodicama nastradalih u padu nadstrešnice u Novom Sadu.
Vučić razgovarao sa šefom Delegacije EU u Srbiji: "Dobar razgovor"
31.10.2025.•
6
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je sa šefom Delegacije EU Andreasom fon Bekeratom o evropskom putu Srbije i sprovođenju reformske agende.
Srbijavoz: Zaustavljeni svi vozovi, dojavljene bombe
31.10.2025.•
63
Polasci svih vozova na železnicama u Srbiji obustavljeni su zbog dojave bombi, saopštio je Srbijavoz.
Delegacija EU u Srbiji pred 1. novembar: Apelujemo na sve da deluju uzdržano
31.10.2025.•
6
Delegacija Evropske unije u Srbiji saopštila je, pred godišnjicu pada nadstrešnice i pogibije 16 ljudi, da pomno prati aktuelnu političku situaciju u Srbiji.
Sudar dva kamiona u tunelu Železnik, iz jednog curi tečni gas
31.10.2025.•
0
Nema povređenih u sudaru dva kamiona u tunelu Železnik na obilaznici oko Beograda. Iz jednog kamiona curi propan-butan, tečni naftni gas.
Supruga Borkovića napustila zemlju: Snimak je autentičan, Vučić da ne zloupotrebljava moje ime
31.10.2025.•
18
Bivša supruga sportskog vozača Dušana Borkovića, Andrijana, oglasila se nakon tvrdnje Aleksandra Vučića da je ona snimala razgovor između Borkovića i naprednjaka Branka Malovića o raspodeli novca.
Vučić se danas obraća javnosti
31.10.2025.•
82
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će se opet obratiti građanima Srbije.
Komentari 8
Fića
To što oni menjaju nazive, kao što zmija menja kožu ili vuk dlaku, to ne znači da su promenili suštinu .
Ali, zabrinjavajuće je što se kriju lica do neprepoznatljivosti, na Javnim mestima i okupljanjima veće grupe građana...!
Čak i u prisustvu uniformisanih organa Javnog reda i mira...!!!
Penzionerka
Laki Luciano
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar